
Varenummer: 2774242
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Størrelse | 180x200 cm |
| Vask | 40°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bemærk, at bruseforhænget kan smitte af, hvis det kommer i direkte kontakt med kemiske stoffer. Lad derfor ikke bruseforhænget komme i kontakt med linoleum |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Grå |
| Farvemetode | Farvet |
| Badeforhæng overskrift | PC snøreringe |
| Vægt | 80 g/m². |
| Kvalitet | GOLD |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 2774242
| Materiale | 100% polyester |
|---|---|
| Størrelse | 180x200 cm |
| Vask | 40°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bemærk, at bruseforhænget kan smitte af, hvis det kommer i direkte kontakt med kemiske stoffer. Lad derfor ikke bruseforhænget komme i kontakt med linoleum |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Grå |
| Farvemetode | Farvet |
| Badeforhæng overskrift | PC snøreringe |
| Vægt | 80 g/m². |
| Kvalitet | GOLD |
| Producent | Kontakt Kundeservice |