
Varenummer: 6882844
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | Forside:90% bomuld/10% polyester,Bagside:100% bomuld |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Skal altid vaskes separat, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Hænges til tørre på snor |
| Vægt | 681 g/m². |
| Vægt forside | 484 g/m². |
| Vægt bagside | 197 g/m². |
| Vægt betræk | 202 g |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 60 cm |
| Farvemetode | |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige, Gul |
| Design | Mønstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 515 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6882844
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | Forside:90% bomuld/10% polyester,Bagside:100% bomuld |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Skal altid vaskes separat, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask, Hænges til tørre på snor |
| Vægt | 681 g/m². |
| Vægt forside | 484 g/m². |
| Vægt bagside | 197 g/m². |
| Vægt betræk | 202 g |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 60 cm |
| Farvemetode | |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige, Gul |
| Design | Mønstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 515 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


